Ankara Personel Servisi Taşımacılığı

Havaalanı Transfer Hizmeti
Ekim 21, 2020
Tümünü Göster

Ankara Personel Servisi Taşımacılığı

Kaliteli, ucuz, personel servisi ankara

Personel Taşımacılığı Hakkında

Evinden uzakta çalışan personeller işe servisle gitmek zorunda kalıyorlar. İşte biz sizi en rahat şekilde evinizden iş yerinize götürüyoruz. Yolu ters olanlar, iş yerine vesaiti olmayanlar veya otobüsle gidip gelmek istemeyenler servis taşımacılığı tam sizin için hizmet vermektedir. Konforlu araçlarımız ile mesafeler ne kadar olursa olsun, Ankara trafiğinde ayakta kalmak zorunda kalmıyorsunuz. Müzik konusunda kişiye özel müzik açılmamaktadır. Güven, emniyet ve insan hakları bizim için çok önemlidir.

Sürdürülebilirliğe Katkı

Özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde yaşayanların en büyük problemi trafiktir. Özellikle iş saatinde herkes bir anda yola koyulduğu için bu iş işkenceye dönüşür. Çevreye duyarlı, sürdürülebilirliğe katkı sağlayan araçlarımız sayesinde trafiği en aza indirmeyi çalışıyoruz. Özel aracıyla işe gitmek isteyenler trafiğe bir boş koltuk daha ekliyor, ihtiyacımız kadarını kullanarak buna dur diyebiliriz. Bu şekilde karbon salınımı da azaltılmış olur ve çevre kirliliği önlenir. İşte personel taşımacılığı (servisi) bu yüzden çok önemlidir, her firma çalışan sayısını kaldıracak kadar servis temin etmelidir.

Konforlu Araçlar

Şirket ya da fabrika, işe gitmeye çalışan personeller en konforlu şekilde transfer edilmektedir. Zaten iş yerinde yoğun bir gün geçirecekleri için mesai dışında bu stresi en aza indirmelerine yardım edilir. Rahat ve güvenilir bir yolculuk geçirmeleri ilk temennimizdir. Araçlarımız 1. sınıf kalitededir, konforlu koltuklar sayesinde uygun bir personel taşımacılığı gerçekleştirilir. Araçlarımızda kesinlikle ayakta yolculuk yapılmamaktadır, herkes mutlaka oturmalıdır.

Tüm koltuklarımızda emniyet kemeri bulunmaktadır ve bu konudaki gerekli uyarılar tarafımız tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Teknolojinin el verdiği tüm hizmetlerden de yararlanmaktayız. Araçlarımızda klima hizmeti de bulunmaktadır, mümkün olduğunca cam açık gidilmemektedir. Ayrıca kamera sistemi de kuruludur.

Sunduğumuz Hizmetler

Şirket olarak araçlarımızda can taşıdığımızın farkındayız ve buna göre hareket ediyoruz. Uzman şoförlerimiz direksiyon başındayken kesinlikle yanlış bir hareket yapmıyorlar, uykularını iyi alıp geliyorlar, araç içinde sigara, yiyecek, içecek tüketmiyorlar, dikkatleri dağılmaması açısından mümkün olduğunca personelle sohbete girmiyorlar.

Diğer dikkat ettiklerimiz;

  1. İşe zamanında gitme
  2. Zaman kaybı yaşanmadan personeli iş yerine ve evine ulaştırma
  3. Araba sürme kurallarına uyma

Şoförlerimiz dikkatli bir seçim sürecinden geçmektedir, otomobil sürüşü kötü olanlar kesinlikle firmamıza alınmamaktadır. Her türlü kazaya karşı taşıdığımız personeller güvence altındadır. Ayrıca tüm şoförlerimiz deneyimlidir, bu konuda servis taşımacılığı hakkında tecrübesi olmayanlar işe alınmamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet kalitesi aksamaya uğramasın diye düzenli olarak servis kontrol ve denetimleri gerçekleştirilmektedir. Kaliteye her zaman çok önem vermekteyiz. Yeni bir personel alımı sonrasında servis aracına dahil edilecek kişinin güzergahına uygun bir yol haritası yeniden oluşturulur. Ayrıca bu esnada eski personelin araç içinde daha fazla yolculuk yapması önlenir.

Hijyen

Araçlarımızda hijyene oldukça fazla önem vermekteyiz. Düzenli olarak içi ve dışı temizlenmektedir. Personelin sağlıklı bir yolculuk yapması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Hijyen konusundaki çalışmalarımız evrensel kalite ve standartlara uygun olarak devam ediyor. Araçlarımızın içinde her türlü araç içi malzeme yer almaktadır. Olası bir kaza anında pansuman için gerekli malzemeler ve araç içi yangın söndürme tüpleri tüm araçlarımıza yerleştirilmiştir.

Comments are closed.