Hakkımızda

 

 

Uçan Turizm'e hoşgeldiniz

Uçan Turizm; sektörde ilerici firma olarak hizmet kalitesinin yüksek olduğu bir firmadır. Taşımasını yaptığımız tüm servis yolcularımız Ferdi Kaza Sigortası güvencesi altındadır. Araç personellerimiz SRC ve ileri sürüş tekniği eğitimlerinden geçirilmiş olup tüm belgeleri mevcuttur.

Firmamız, insan hayatını taşımanın sorumluluğunu ve önemini her an üzerinde hissetmektedir. Bu sorumluluk firmamızın en büyük önceliğidir.

 
 

Uçan Turizm ile her zaman güvendesiniz…

Güven, Konfor, Kalite

Araçlarımızın hepsinin rutin kontrolleri ve bakımları düzenli olarak takip edilmekte, olası risklere karşı önlemleri alınmaktadır. Ayrıca firmamıza hizmet veren tüm araçların trafik sigortası, kasko ve ferdi kaza sigortası poliçeleri tarafımızdan tamamlanmakta ve takip altında tutulmaktadır.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli piyasa araştırmasını yapan ekiplerimiz müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda çözümleri bizlere ulaştırmakta bizler de müşteri haklarını tarafsız ve adilane bir şekilde yürütmekte ve bunu da görevlerimizin en başında tutmaktayız.
Bir firmanın çalışmakta olduğu veya çalışacağı tüm tedarikçilerdeki beklentisi; güven, kalite, yeterlilik, taleplere anında ve kolay çözümler sunabilmek ve zamanı iyi değerlendirme becerisine sahip firmalar ile çalışmaktadır.
İşte tüm bu özelliklerin adres Uçan Turizm'dir. Firmamız var olduğu sürece "Yaşama ve insana saygılı hizmeti devam ettirmeyi kendine prensip edinmiştir."

Kalite Politikamız

+ Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmemize çalışanlarımızın katılımını sağlamak.
+ İş ortaklarımız ile birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak.
+ Şirketimizin başarısını ve hizmet kalitesini etkileyen süreçleri sürekli olarak denetleyerek iyileştirmek,
+ Müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmaktır.
+ Kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır.
+ Kalite güvence sisteminin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm çalışanlarının sorumluluğundadır. Sistem ancak birlikte çalıştığımız ve destek verdiğimiz sürece başarıya ulaşacaktır.